Współpraca

Zacznij zarabiać z Instalikes

Social media dynamicznie ewoluują i oferują nowe sposoby dotarcia do konsumentów. Posiadanie firmowego profilu na Facebook’u, Instagramie, Youtube czy TikToku umożliwia skuteczne dotarcie do użytkowników. Wybór odpowiedniego medium zostawiamy specjalistom reprezentującym markę, my natomiast oferujemy pomoc w wygenerowaniu jakościowego ruchu na każdym z tych portali. Co więcej, na naszych rozwiązaniach możesz skutecznie zarabiać! Jak? Mowa o polecaniu naszych usług.

Poniżej prezentujemy korzyści płynące z posiadania dobrze prosperujących kont i profili, a na końcu opisujemy jak możesz dodatkowo skorzystać na współpracy z Instalikes dzięki programowi afiliacyjnemu. Skorzystaj sam(a), zachęć do tego innych i zarabiaj na polecaniu tego rozwiązania!

Nowy lub zaniedbany fanpage – pomóż twórcom w ekspansji i zarabiaj na ich sukcesie

Jeśli widzisz, że początkująca marka lub influencer usiłuje żmudnie budować swoją społeczność w social mediach – możesz śmiało zaprezentować nasze rozwiązania.

Instalikes to doświadczeni specjaliści od działań w social mediach. Pasja do generowania ruchu i zwiększania zasięgów pozwala nam dostarczać satysfakcjonujące rozwiązania szyte na miarę.

Nasze działania prowadzą do:

– zwiększenia liczby followersów,

– wzrostu polubień publikowanych treści,

– zapewnienie dużej liczby wyświetleń,

– zdobycie nowych subskrypcji,

– wybicia postów.

Skorzystanie z oferty naszego sklepu internetowego Instalikes pozwoli rozhulać każdy profil!

Na co można liczyć we współpracy z nami?

polubienia profilu i postów na Facebooku,

– obserwowanie kont i reakcje na posty na Instagramie,

– kciuki w górę lub w dół na koncie na Youtube,

wyświetlenia i subskrypcje na Youtube,

– obserwujący i lajki na TikToku.

Wiemy jak ważny jest czas reakcji, dlatego jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące funkcjonowania naszego sklepu – skontaktuj się z nami!

Oferowane usługi dostarczamy najszybciej jak się da – w ten sposób pomagamy rozwijać się początkującym markom i influencerom. Pokaźne grono obserwatorów i reakcji na zamieszczane materiały buduje wizerunek eksperta zgodny z założeniami twórców.

Skorzystaj z programu afiliacyjnego i zarabiaj z Instalikes

Źródła pasywnego dochodu to słuszne posunięcie i krok w kierunku pomnażania kapitału.

Posiadanie aktywnego konta w social mediach to w dzisiejszych czasach absolutny must-have. Duża liczba obserwujących to społeczny dowód słuszności – znak, że warto zaobserwować markę lub influencera.

Instalikes to nie tylko pomoc w pozyskaniu polubień i subskrypcji – może stać się Twoim nowym źródłem dochodu!

Dedykowany program o globalnym zasięgu oferuje Ci uzyskanie zarobku w następujących wariantach: 10%, 15%, 20% i 25% ze sprzedaży oferowanych przez nas usług.

Program afiliacyjny Instalikes – jak to działa?

1. Po krótkim i łatwym procesie rejestracji na Instalikes każda osoba uzyskuje dostęp do programu.

2. Odwiedzający Twoją stronę lub emaila mają możliwość kliknięcia w link afiliacyjny.

3. IP osoby odwiedzającej jest wychwytywany przez system, a pliki cookie w przeglądarce są przechowywane aż przez 30 dni od momentu kliknięcia w link – to pozwala na większe możliwości maksymalizacji zysku przy współpracy z Instalikes.

4. Jeśli osoba, która kliknęła w Twój link dokona zamówienia (nie musi to nastąpić przy jednej sesji przeglądarki) – zostanie ono skojarzone z Twoim poleceniem.

5. W zależności od skali obrotu wypłacamy należną prowizję w jednym z kilku progów: 10%, 15%, 20% i 25% ze sprzedaży.

6. Intuicyjny system automatycznie nalicza należne prowizje w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możesz na bieżąco monitorować ilość zarobionych środków.

Zarabiaj na rekomendacjach!

Dołącz do naszego zespołu, pomóż początkującym markom lub influencerom w zdobyciu nowych obserwujących i zarabiaj na swoich wysiłkach! Nasz system na bieżąco zlicza należną prowizję za każdego pozyskanego klienta.

Zaufaj najlepszym i dołącz do elitarnego grona Instalikes

Usługi oferowane przez nasz sklep internetowy cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Różnorodna oferta i możliwość wsparcia profili w topowych mediach społecznościowych sprawiają, że Instalikes jest liderem w swojej branży. Nasze wysokie wskaźniki konwersji to także dobra informacja dla Ciebie – osoba zainteresowana wygenerowaniem ruchu na swoim profilu będzie bowiem skłonna do tego, aby pozyskać obserwatorów czy subskrypcje właśnie na naszej stronie. Dla Ciebie to większa szansa na sfinalizowanie transakcji.

Długi okres przechowywania plików cookie

Polecana przez Ciebie osoba będzie monitorowana przez system Instalikes aż przez 30 dni. To oznacza, że jeśli dokona zakupu w naszym sklepie internetowym w ciągu miesiąca od momentu kliknięcia w Twój link – Ty otrzymasz należną Ci prowizję!

Proste rozwiązanie Instalikes 

Proces rejestracji i konfiguracja konta nie mogła być prostsza – otrzymasz możliwość polecania naszych rozwiązań zaledwie w ciągu kilku minut.

Zacznij zarabiać już teraz!

Nie czekaj na lepszą okazję – Instalikes oferuje Ci tu i teraz przejrzysty system współpracy i oferowanych prowizji.

Sprawdź dostępne możliwości i zacznij zarabiać razem z nami!