YouTube pomaga w czasach epidemii COVID-19

YouTube pomaga w czasach epidemii COVID-19

youtube pomaga w walce z covid-19

Do walki z epidemią, która paraliżuje cały świat coraz chętniej przyłączają się światowe marki. Wielkie korporacje takie jak Facebook oferują swoim pracownikom możliwość pracy zdalnej, koncern LVMH zamiast produkcji luksusowych perfum Dior produkuje żele antybakteryjne, którymi wspomaga publiczne  placówki szpitalne we Francji. Do akcji charytatywnych przyłączyła się również największa darmowa platforma do oglądania wideo YouTube.

Ponieważ coraz więcej rodzin musi pozostać w domu ze swoimi pociechami, pracować zdalnie i opiekować się dziećmi YouTube wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników swojej platformy udostępniając nie tylko najnowsze i najbardziej wiarygodne informacje na temat walki z epidemią, ale także źródła wszelakiej wiedzy dla rodzin na całym świecie. YouTube’owa społeczność to ludzie, którzy z chęcią dzielą się wiedzą i pomagają sobie wzajemnie w okresie walki z epidemią. EduTuber pomaga ludziom uczyć się i nadążać za nauką, jego kanał cieszy się ogromną popularnością na całym globie.

 

Youtube w czasach epidemii
Youtube w czasach epidemii

YouTube w czasach COVID-19

YouTube nie zwlekało długo, by wykazać swoją inicjatywę i wyciągnąć pomocną dłoń dla rodzin pozostających w kwarantannie. Platforma do wyświetlania filmów wideo uruchomiła program Learn@Home- to strona internetowa z zasobami edukacyjnymi i treściami dla rodzin. Od Khan Academy przez Sesame Street do code.org, Learn@Home będzie prezentować treści z matematyki, nauki, historii i sztuki z popularnych kanałów edukacyjnych. Będzie  również posiadać wydzieloną sekcję dla rodzin z dziećmi poniżej 13 roku życia, w której rodzice i dzieci mogą wspólnie oglądać filmy, które zachęcają ich kreatywność, ciekawość, zabawę i aktywność offline, np. jak zbudować modelowy wulkan. Strona została uruchomiona  w języku angielskim i będzie nadal ewoluować. YouTube pracuje również na rozszerzeniem platformy na inne języki tj. włoski, francuski, koreański, hiszpański i japoński. Być może doczekamy się platformy również w języku polskim.

Platforma do nauki YouTube podczas epidemii COVID-19

‘YouTube Learning Destination’ zostało zaprojektowane, aby inspirować i pomagać uczniom dzięki wysokiej jakości treściom edukacyjnym na YouTube. ‘YouTube Learning Destination’ regularnie poszerza treści edukacyjne, świętuje chwile uczenia się i dzieli się wskazówkami z uczniami. ‘YouTube Learning Destination’ jest dziś dostępne w języku angielskim, a w najbliższych dniach rozszerzy się na język włoski, francuski, koreański, hiszpański, japoński i inne. ‘YouTube Learning Destination’ można znaleźć na youtube.com/learning lub na nowej karcie Eksploruj w aplikacji YouTube.

Pomoc firmom w czasach epidemii

Doskonale zdajemy  sobie sprawę z jakimi ciężkimi sytuacjami w najbliższym czasie będą zmuszeni zmierzyć się przedsiębiorcy. Chyba każdego z nas czeka ogrom pracy w związku próba powrotu do ‘normalności’. Nie pozwól by kryzys wpłynął na rozwój Twojej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. U nas dostaną Państwo wyświetlenia YouTube, wyświetlenia wideo premierowego na YouTube, subskrypcje YouTube, kciuki w górę na YouTube, kciuki w dół na YouTube. 

#zostańwdomu

YouTube utożsamia się z akcją #stayathome promowaną i nagłaśnianą na całym świecie. Dlatego specjalnie dla Was stworzył #StudyWithMe w ramach, którego uczniowie dzielą się swoimi doświadczeniami z nauki online. Czy to podczas czytania, czy słuchania muzyki, ma to na celu pomóc czuć się mniej samotnie podczas wspólnej nauki.

YouTube Kids

YouTube Kids zapewnia dzieciom poniżej 13 roku życia bezpieczniejsze środowisko, w którym mogą samodzielnie odkrywać swoje zainteresowania i ciekawości, dając rodzicom narzędzia do dostosowywania tego doświadczenia. Aplikacja oferuje szereg aktualnych treści, takich jak zdrowe nawyki, zabawa w domu i nauka.

YouTube pomaga

YouTube czuje potrzebę pomocy i staje na wysokości zadania, by jak najbardziej umilić czas spędzony w domu. Szuka ciekawych rozwiązań, które zarówno ułatwią edukację, jak i dodadzą odrobinę pozytywnego akcentu w tak trudnej dla wszystkich sytuacji.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *