Jak zdobyć pierwsze subskrypcje na YouTube?

Jak zdobyć pierwsze subskrypcje na YouTube?

jak zdobyć pierwsze suby na youtube

Planujesz założyć kanał na YouTube, ale nie wiesz czy ktoś będzie chciał go oglądać? A może jesteś już posiadaczem swojego konta, ale nie wiesz jak je rozhulać? Stworzyliśmy poradnik, który ma na celu pomóc Ci zdobyć popularność na platformie YouTube.

Dla każdego Twórcy internetowego zarówno osób, które stawiają na Instagram, jak i dla tych co wybrali do marketingu YouTube, ważne jest, by zdobyć stałych odbiorców, fanów, którzy regularnie będą odwiedzali nasz profil, zostawiali komentarze, lajki i udostępniali nasze materiały na swoich mediach społecznościowych. Początki działalności w mediach społecznościowych zawsze są najtrudniejsze. Bowiem musisz stworzyć treści, którymi przyciągniesz widzów nie posiadając jeszcze żadnego zaangażowania innych użytkowników. Dlatego musisz zastosować wiele praktyk, które pomogą wyróżnić Twój kanał na tle konkurencji. YouTube jest trzecią platformą, z której najchętniej odwiedzają Polacy, dlatego czeka na Ciebie wiele wyzwań. YouTube to idealne narzędzie do autopromocji, a do tego narzędzie, które pozwala na siebie zarobić. Dziś za sprawą szybkiego rozwoju technologii i łatwej, darmowej dostępności do platform mediów społecznościowych każdy może zostać influencerem. Jednak, by faktycznie tak się stało potrzebna jest kreatywność i ciężka praca. Jesteś gotowy na to, by stać się prawdziwą gwiazdą mediów społecznościowych?

 

Co umieszczać na YouTube, by zdobyć popularność?

Na zdobycie popularności w mediach społecznościowych nie ma złotego środka. Każdy kto tak myśli jest w głębokim błędzie. Najważniejsze jest posiadanie kreatywnego pomysłu, stworzenie czegoś co wyróżni Cię na tle konkurencji i pozwoli Ci zostawić ją daleko w tyle.

Na co zwracają uwagę użytkownicy zanim odpalą filmik na YouTube?

Chwytliwy tytuł! Dobry i ciekawy opis Twojego filmu na YouTube to podstawa. W dużej mierze to właśnie on decyduje o tym czy ktoś zainteresuje się Twoim video czy obejrzy coś innego.

Jakość filmów. Nie od dziś wiadome jest, że jakość ma znaczenie. Im bardziej profesjonalny sprzęt posiadasz, tym większe prawdopodobieństwo, że ktoś odpali Twój film. Dobrze przygotowane materiały po prostu się lepiej ogląda.

Ilość subskrypcji i reakcji pod filmem. Każdy użytkownik zanim obejrzy dany film sprawdza jak wielką popularnością się on cieszy. Co zrobić gdy jesteś nowym użytkownikiem i nie zdobyłeś jeszcze wyświetleń i reakcji?

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w promocji wschodzących gwiazd nie tylko YouTube, ale również Instagrama czy Facebooka. Jesteśmy rzetelną firmą, gdzie zadowolenie naszych klientów pełni kluczową rolę. Dzięki wysokiej jakości naszych usług cieszymy się popularnością i cenimy sobie stałą współpracę z naszymi klientami. Co zawiera nasza oferta YouTube?

Kup Wyświetlenia YouTube

Kupując wyświetlenia video YouTube pozycjonujesz swój film wyżej w rankingu nie tylko YouTube, ale również w Google.

Wyświetlenia video premierowego YouTube

Korzystając z usługi wyświetlenia video premierowego YouTube również wpływasz na algorytm, który pozycjonuje Twój film wyżej od innych. Dzięki czemu trafisz do większej liczby fanów i zostawisz konkurencję daleko w tyle.

Organiczne Subskrypcje YouTube

Subskrypcje na YouTube to Twoje ‘must have’. To od nich powinieneś zacząć swoją promocję, bo to one przyciągają najczęściej wzrok Twoich przyszłych fanów i wpływają na Twoją popularność.

Like na YouTube

Kciuki w górę na YouTube to nic innego niż lajki. Świadczą o Twojej popularności i wpływają na zachęcają do oglądania Twojego kanału

Kciuki w dół na YouTube

Kciuki w dół na YouTube wbrew pozorom również decydują o Twojej popularności, ponieważ składają się na ogólne działanie algorytmu, który sumuje wszystkie reakcje w jedną całość.

Jak zdobyć pierwsze subskrypcje na YouTube – podsumowanie

Zdobywanie popularności na YouTube wymaga determinacji i ciężkiej pracy. Dzięki naszej pomocy możesz zdecydowanie skrócić ten proces. Od lat specjalizujemy się w pomocy youtuberom w wstawianiu pierwszych kroków. Jesteśmy firmą, która stawia na jakość usług. Dlatego możesz nam zaufać. Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie zadane pytania.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *