Jak się wybić na YouTube?

Jak się wybić na YouTube?

jak sie wybic na youtube

Przeglądasz filmiki znanych youtuberów i zastanawiasz się jak osiągnęli taką popularność? A może sam marzysz, by zaistnieć na YouTube, rzucić pracę i żyć utrzymując się z mediów społecznościowych?

Czy w 2020 roku, gdzie internet jest przepełniony wschodzącymi gwiazdami, influencerami i youtuberami znajdzie się jeszcze miejsce dla Ciebie?

 

jak się wybić na YouTube
jak się wybić na youtube

Co trzeba zrobić, by się wybić na YouTube?

Twórz angażujące treści!

Kanał, który będzie robiony na siłę nigdy nie wzbudzi zainteresowania. Ważne jest byś mówił do ludzi z pasją i zaangażowaniem. Miniaturki powinny zawierać ciekawy obraz, tak by były klikane. Co to znaczy klikane? Takie, by zachęcały do oglądania, komentowania i subskrypcji! Kiedy spojrzymy na nie spośród wielu innych filmów podczas wyszukiwania, to one wzbudzą w nas największą ciekawość. Wysoka jakość materiałów i ładna kolorystyka sprawi, że uzyskasz więcej wejść niż konkurencja.

Chwytliwy opis

Chwytliwy opis rzuca nam się w oczy zaraz po miniaturce. Również musi być ciekawy i intrygujący. Taki, który wyróżni go od innych kanałów YouTube.
Pamiętniej,że nie może on wprowadzać w błąd oglądającego, jeżeli Twój tytuł filmu na YouTube będzie chwytliwy i widzowie zaczną na niego klikać, ale okaże się po pierwszych paru sekundach filmu, że jest on zupełnie o czym innym to bardzo szybko stracisz zaufanie swoich widzów jak i nowych oglądających.

Podejście

Nie nastawiaj się od razu na czysty zysk. Zarabianie na YouTube jest przyjemne, ale nie jest wcale takie proste. Twórz wartościowe treści i analizuj konkurencje. Obserwuj co Twoim odbiorcom podoba się najbardziej, a czego unikają. Ciągle się rozwijaj i podnoś swoje kompetencje.
Czasami może to zając nawet kilka miesięcy aby zbudować wiernych subskrybentów którzy będą oglądać wszystkie Twoje filmy. Nie poddawaj się po pierwszym tygodniu , tylko systematycznie dodawaj filmy każdego tygodnia na swój kanał na YouTube.

Dźwięk

Dźwięk dobrej jakości to kluczowa sprawa. Słowa mają być dobrze słyszalne, a w tle nie było słychać innych dźwięków które by Ciebie zagłuszały. Niestety to częste błędy, które popełniają początkujący youtuberzy. Zadbaj oto, by ich nie popełniać już na samym starcie i bardzo szybko rozwinąć swój kanał na YouTube.Chyba nikt z nas nie lubi się domyślać co druga osoba chce nam przekazać, dlatego tak ważne jest dobre audio w Twoim video

Media społecznościowe

kupowanie subskrypcji na youtube

jak zdobyć pierwsze suby na youtube

Każdy szanujący się youtuber dba o marketing i korzysta z wszystkich dostępnych mediów społecznościowych. Zadbaj oto, by łatwo można Cię było znaleźć na Facebooku, Instagramie, Tiktoku czy Twitterze. Poproś znajomych, by udostępniali Twoje filmy, zostawiali komentarze czy łapkę w górę. Niech coś już się dzieje pod filmem i zdobywaj pierwsze aktywności. Algorytm YouTube dostanie pierwszy sygnał, że jest już jakaś aktywność i warto promować ten filmik dalej. Bądź aktywny na forach tematycznych i wrzucaj go gdzie się da. Nawet jeśli będzie wzbudzało to kontrowersje i dostaniesz łapki w dół. Łapki w dół również korzystnie działają na algorytm YouTube i pozycjonują Twój filmik w wyszukiwarce.

Wejdź w kolaborację z innymi youtuberami

 

Pokaż, że to co tworzysz jest wartościowe i zaproponuj wzajemną promocję. Jest to jedna z najlepszych metody wypromowania kanału na YouTube.
Każdy z nas wie jak silny i skuteczny jest marketing szeptany, nie wahaj się i zacznij współprace z innymi youtuberami żeby wybić się na YouTube. Zdziwisz się jak wiele osób będzie chciało z Tobą współpracować , ponieważ każdemu marzy się szybka i skuteczna kariera na YouTube. Zrób już dziś listę podobnych kanałów i zacznij nawiązywać współprace na długie lata.

Skorzystaj z naszej pomocy- specjalistów od social media

Jesteśmy firmą, która od lata pomaga youtuberom w uzyskaniu wymarzonego sukcesu. Specjalizujemy się w promocji w mediach społecznościowych, bo nasza praca to nasza pasja! Zaufało nam już tysiące klientów, a to wszystko ze względu na wysoką jakość usług i indywidualne podejście do klienta. Jaką ofertę posiadamy dla youtuberów?

 

Wyświetlenia video na YouTube

Wyświetlenia YouTube sprawią, że wypozycjonujesz swój film i przegonisz konkurencję. Algorytm Youtuba zobaczy ze masz duży ruch, kilka tysięcy wyświetleń w ciągu zaledwie kilku godzin od premiery. Po tak efektywnym starcie Twój film może trafić do kategoriach na czasie lub sugerowanych przez Youtube, to da Tobie najlepszą i darmową promocje na kilka następnych tygodnia a czasami nawet miesięcy.

 

Wyświetlenia video premierowego na YouTube

Zakup wyświetleń video premierowego na YouTube, również wpłynie na ogólny algorytm yt i sprawi, że Twój film pokaże się większej ilości osób. Wyświetlenia premierowe są dedykowane dla każdego kto ma większa widownie i chce zebrać jak największą widownię w dniu premiery nowego odcinka lub klipu muzycznego. Możesz równie zaprosić swoich znajomych przez platformy socialmedia na premierę video co jeszcze lepiej wpłynie na szybkie wypromowanie Twojego filmu.

 

Subskrypcje na YouTube

Zakup subskrypcji YouTube to jedna z ważniejszych aktywności. Ilość subów najczęściej rzuca się w oczy użytkownikom i decyduje czy twój film zostanie przez nich obejrzany. Ponieważ Twoi subskrybenci jako pierwsi dostają info o nowym video i to im YouTube proponuje Twoje filmy.
Kolejna ważną rzeczą jest monetyzacja kanału na YouTube, do tego potrzebujesz 4000 godzin oglądania oraz 1000 subskrybentów na kanale. Bez tego nie będziesz mógł zacząć zarabiać na swoim kanale.

 

Łapki w górę na YouTube

Łapki w górę na YouTube to po prostu lajki. Decydują czy Twój film podobał się innym użytkownikom. Jak od dawna wiadomo im więcej reakcji na Youtube tym większa szansa na wybicie danego filmu w wyszukiwarce Youtube.
Jak pewnie wiesz wierzymy w to co zobaczymy, jeżeli pod Twoim filmem nie będzie duzej ilości lajków, ludzie mogą pomyśleć ,że twój film nie jest ciekawy i nie będą chcieli nawet w niego kliknąć. Każdy z nas lubi oglądać ciekawe materiały które są polajkowane przez innych użytkowników. Jest to jedna z najlepszych rekomendacji jakie możesz dostać.

 

Łapki w dół na YouTube

Łapki w dół na YouTube sumują się razem z łapkami w górę na yt i wpływają na algorytm.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *