Jak się wybić na YouTube?

Jak się wybić na YouTube?

suby na youtube

Przeglądasz filmiki znanych youtuberów i zastanawiasz się jak osiągnęli taką popularność? A może sam marzysz, by zaistnieć na YouTube, rzucić pracę i żyć utrzymując się z mediów społecznościowych?

Czy w 2020 roku, gdzie internet jest przepełniony wschodzącymi gwiazdami, influencerami i youtuberami znajdzie się jeszcze miejsce dla Ciebie?

 

jak się wybić na YouTube
jak się wybić na youtube

Co trzeba zrobić, by się wybić na YouTube?

Twórz angażujące treści!

Kanał, który będzie robiony na siłę nigdy nie wzbudzi zainteresowania. Ważne jest byś mówił do ludzi z pasją i zaangażowaniem. Miniaturki powinny zawierać ciekawy obraz, tak by były klikane. Co to znaczy klikane? Takie, by zachęcały do oglądania, komentowania i subskrypcji! Kiedy spojrzymy na nie spośród wielu innych filmów, to one wzbudzą w nas największą ciekawość. Wysoka jakość materiałów i ładna kolorystyka sprawi, że uzyskasz więcej wejść niż konkurencja.

 

Chwytliwy opis

Chwytliwy opis rzuca nam się w oczy zaraz po miniaturce. Również musi być ciekawy i intrygujący. Taki, który wyróżni go od innych kanałów YouTube.

 

Podejście

Nie nastawiaj się od razu na czysty zysk. Zarabianie na YouTube jest przyjemne, ale nie jest wcale takie proste. Twórz wartościowe treści i analizuj konkurencje. Obserwuj co Twoim odbiorcom podoba się najbardziej, a czego unikają. Ciągle się rozwijaj i podnoś swoje kompetencje.

 

Dźwięk

Dźwięk dobrej jakości to kluczowa sprawa. Słowa mają być dobrze słyszalne, a w tle nie było słychać innych dźwięków. Niestety to częste błędy, które popełniają początkujący youtuberzy. Zadbaj oto, by ich nie popełniać już na samym starcie.

 

Media społecznościowe

Każdy szanujący się youtuber dba o marketing i korzysta z wszystkich dostępnych mediów społecznościowych. Zadbaj oto, by łatwo można Cię było znaleźć na Facebooku, Instagramie, Tik Toku czy Twitterze. Poproś znajomych, by udostępniali Twój film, zostawili komentarz czy łapkę w górę. Niech coś już się dzieje pod filmem i zdobywaj pierwsze aktywności. Algorytm YouTube dostanie pierwszy sygnał, że jest już jakaś aktywność i warto promować ten filmik dalej. Bądź aktywny na forach tematycznych i wrzucaj go gdzie się da. Nawet jeśli będzie wzbudzało to kontrowersje i dostaniesz łapki w dół. Łapki w dół również korzystnie działają na algorytm YouTube i pozycjonują Twój filmik w wyszukiwarce.

 

Wejdź w kolaborację z innymi youtuberami

Pokaż, że to co tworzysz jest wartościowe i zaproponuj wzajemną promocję. Jest to jedna z najlepszych metody wypromowania kanału na YouTube.
Każdy z nas wie jak silny i skuteczny est marketing szeptany, nie wahaj się i zacznij współprace z innymi youtuberami żeby wybić się na YouTube

 

Skorzystaj z naszej pomocy- specjalistów od social media

Jesteśmy firmą, która od lata pomaga youtuberom w uzyskaniu wymarzonego sukcesu. Specjalizujemy się w promocji w mediach społecznościowych, bo nasza praca to nasza pasja! Zaufało nam już setki klientów, a to wszystko ze względu na wysoką jakość usług i indywidualne podejście do klienta. Jaką ofertę posiadamy dla youtuberów?

 

Wyświetlenia video na YouTube

Wyświetlenia video na YouTube sprawią, że wypozycjonujesz swój film i przegonisz konkurencję. Algorytm You tuba zobaczy ze masz duży ruch na swoim filmie co spowoduje darmową promocje przez algorytm.

 

Wyświetlenia video premierowego na YouTube

Zakup wyświetleń video premierowego na YouTube, również wpłynie na ogólny algorytm yt i sprawi, że Twój film pokaże się wyżej.

 

Subskrypcje na YouTube

Zakup subskrypcji na YouTube to jedna z ważniejszych aktywności. Ilość subów najczęściej rzuca się w oczy użytkownikom i decyduje czy twój film zostanie przez nich obejrzany.

 

Łapki w górę na YouTube

Łapki w górę na YouTube to po prostu lajki. Decydują czy Twój film podobał się innym użytkownikom. Jak od dawna wiadomo im więcej reakcji na Youtube tym większa szansa na wybicie danego filmu w wyszukiwarce Youtube

 

Łapki w dół na YouTube

Łapki w dół na YouTube sumują się razem z łapkami w górę na yt i wpływają na algorytm.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *