Gdzie kupić lajki na Facebooka?

Gdzie kupić lajki na Facebooka?

gdzie kupić like na fb

Pewnie zastanawiacie się po co kupować reakcje na Facebooku i co dzięki temu zyskacie? Media społecznościowe mają ogromny wpływ. Jeśli jesteś wschodzącą gwiazdą, albo chcesz zdobyć popularność- posiadanie konta na Facebooku to Twoje ‘must have’.

Według Hootsuite i Wearesocial.com, platform, które przeprowadzają coroczne badania z mediów społecznościowych w styczniu 2019 roku korzystało 3,25 mld osób. Uogólniając można stwierdzić, że z mediów społecznościowych korzystają ludzie młodzi, starzy, zamożni, biedni, mężczyźni, kobiety. Jednak gdy przyjrzymy się bliżej poszczególnym serwisom to możemy spostrzec wiele specyficznych cech ich użytkowników. Taka analiza ma na celu dowieść czy dane media nadają się do promocji Twojej firmy.

Facebook – statystyki

 • Facebook ma prawie 2,5 miliarda użytkowników miesięcznie, z czego ponad 1,5 miliarda użytkowników korzysta z platformy codziennie (dane z lipca 2019 roku udostępnione przez Facebooka)
 • Najwięcej użytkowników Facebooka znajduje się w Indiach (270 milionów).
 • Globalnie największą liczbą użytkowników Facebooka są mężczyźni w wieku 25-34 lata.
 • W Europie liczba miesięczna użytkowników Facebooka to 385 milionów
 • W Polsce jest 18,3 mln użytkowników Facebooka (dane z października 2019)
 • Najliczniejszą grupą w Polsce są osoby w wieku 25-34 lata (27,8%)

Jak widać z powyższych statystyk Facebook cieszy się ogromną popularnością, co czyni go idealnym miejscem na promocję zarówno osobistą jak i korporacyjną. Jednak z powodu tak ogromnej popularności bardzo ciężko jest dotrzeć do większej liczby fanów i utrzymać stałych odbiorców.

 

lajki na Facebook
kupowanie lajków na Facebooka

Każda osoba, która prowadzi działania marketingowe zastanawia się co zrobić, by jego posty wyświetlały się jak największej liczbie użytkowników, jak zdobyć więcej odbiorców i utrzymać tych, których już posiada. Dlatego działania algorytmu Facebooka to zawsze hot temat.

Jak Facebook ocenia posty?

Każdorazowo gdy wchodzimy na Facebooka system układa newsfeed od nowa. W pierwszym etapie zbiera wszystkie posty od znajomych, stron, które obserwujemy i grup do, których należymy. Następnie analizuje tak zwane ‘sygnały’ wybierając te silniejsze, czyli te o mocniejszym zaangażowaniu i większej popularności.

Jak możesz przechytrzyć algorytm Facebooka i dotrzeć do większej liczby fanów?

Aby zdobyć wymarzoną popularność na Facebooku warto skorzystać z naszej pomocy. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się z promocji w mediach społecznościowych. Cechuje nas najwyższa jakość usług i indywidualne podejście do klienta.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty marketingowej?

 • Dzięki nam przegonisz konkurencję
 • Zaoszczędzisz czas na pozyskiwaniu fanów
 • Poprawisz statystyki
 • Trafisz do większej liczby odbiorców
 • Poprawisz wyniki sprzedażowe
 • Uzyskasz aktywności z realnych kont, które nie zagrożą Twojej reputacji

Nasza oferta marketingowa na Facebooka

Kupowanie polubienia strony Fanpage

Polubienia strony Fanpage, to najszybsza forma promocji. Posiadamy cztery podstawowe pakiety obejmujące od 100 aż do 1000 reakcji. Potrzebujesz więcej? Nie ma problemu! Zapraszamy do kontaktu indywidualnego w celu omówienia osobistej ścieżki promocji.

Polubienie postu na Facebooku

Lajki na Facebooka to jeden z najpopularniejszych sposobów na to, by podnieść popularność swoich zdjęć i postów. Lajki na Facebooka z naszej oferty podzielone są na 8 pakietów, które można podzielić na kilka linków.

 

Reakcje na Facebooku

Kupowanie reakcji na Facebooku również podniosą Twoje statystyki, dzięki czemu dotrzesz do większej liczny fanów i zdobędziesz popularność. Oferta występuje w 6 pakietach, którą można podzielić na kilka linków.

 

Wyświetlenia video na Facebooku

Kupowanie wyświetleń video na Facebooku podniesie popularność promowanego filmu, dzięki czemu wyświetli się większej licznie osób.

Gdzie kupić lajki na Facebooka – podsumowanie

Jak to mówią szczęściu trzeba czasem pomóc! Dlatego warto skorzystać z supportu, który oferuje Ci Instalikes. Nasza oferta marketingowa obejmuje promocję na Facebooku, Instagramie i YouTube. Jeżeli chcesz zaistnieć w mediach społecznościowych warto zastanowić się nad założeniem konta na każdym z tych mediów. Im więcej posiadasz aktywnych kont na różnych platformach, tym łatwiej Cię znaleźć i nawiązać z Tobą kontakt.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *