O Nas

Instalikes – najlepsza agencja Social media

Instalikes tworzy grono pasjonatów mediów społecznościowych i nowych technologii. Po latach doświadczeń zdobytych w agencjach i firmach na stanowiskach zogniskowanych wokół social mediów postanowiliśmy połączyć siły i przejść „na swoje”. To stanowiło bardzo ważny etap w życiu każdego z nas. Nienormowany czas pracy, większe poczucie odpowiedzialności – to nowa rzeczywistość, z którą musieliśmy sobie poradzić.

W naszych dążeniach uważamy, że „sky is the limit”. Wspólnie tworzymy mieszankę niekiedy wybuchową, ale i nierozłączną jak magnesy o przeciwnych biegunach. Łączy nas wspólny cel – dostarczenie usług szytych na miarę. Wiemy, że social media dynamicznie się zmieniają i na bieżąco śledzimy nowe trendy. Wspólnym elementem jest jednak dążenie do zgromadzenia zaangażowanego grona odbiorców i obserwatorów.

Instalikes – dlaczego jesteśmy skuteczni?

Na bazie zgromadzonych doświadczeń możemy pochwalić się wieloma sukcesami. Co świadczy o powodzeniu naszych działań?

– mamy za sobą setki testów, które wskazały nam słuszne kierunki, dzięki którym Twoja firma osiągnie stawiane cele,

– zdywersyfikowane doświadczenie pozwala nam odnaleźć się w każdej branży,

– praca jest naszą pasją, dlatego nieustannie się rozwijamy i śledzimy nowe możliwości oferowane przez platformy, na których działamy (Facebook, Instagram, Youtube, TikTok),

– mamy głęboko zakorzenione poczucie misji – wierzymy, że nasze działania pomagają firmom się rozwijać, generując większą sprzedaż i tworząc nowe miejsca pracy.

Jesteśmy przekonani, że firmy które:

– mają dużą liczbę fanów na Facebooku i polubień udostępnianych treści,

– wykazują zaangażowaną społeczność na Instagramie,

– mogą się pochwalić wysoką liczbą wyświetleń i subskrypcji na YouTube i TikToku

zwiększają swoją wartość w oczach potencjalnych klientów i odbiorców.

Co ważne – uważamy, że każda z platform sprawdzi się w przypadku każdej branży.

Niezależnie od tego, czy prowadzisz kancelarię prawną czy salon fryzjerski – odpowiedni plan content-marketingowy pozwoli Ci tworzyć treści, które będą stanowiły wartość dla Twoich klientów.

W mediach społecznościowych możesz pokazać ludzkie oblicze swojej firmy – personel w nieco bardziej prywatnym wydaniu, kilka słów o zainteresowaniach poszczególnych członków zespołu czy pokazać codzienne funkcjonowanie firmy, a także podkreślić radość i szczere emocje, jakie się w niej pojawiają. Łatwa do przeglądania galeria umożliwi wygodne zapoznanie się ze zdjęciami i zostawienie reakcji. Dzięki temu budujesz też bazę leadów.

Wiemy, że zdobycie zaangażowanego grona odbiorców nie jest łatwe na samym początku przygody z social mediami, dlatego chcemy ułatwić Ci ten proces. 

Oferujemy kilka wariantów pakietów – ta różnorodność pozwoli Ci dobrać rozwiązanie szyte na miarę Twoich potrzeb. Mowa o:

polubieniach fanpage’a na Facebooku,

reakcjach na udostępniane treści,

wyświetleniach video na FB,

followers na Instagramie,

– polubieniach postów i komentarzach na IG,

– wyświetleniach na InstaStory,

– subskrypcje i wyświetlenia video na Youtube,

– reakcje (kciuk w górę lub w dół) na koncie YT,

– obserwujący i polubienia na TikToku.

Zespół Instalikes – dlaczego warto nam zaufać?

Teraz, kiedy już wiesz, że obecność w social mediach może przynieść wiele korzyści, na początku drogi chyba każdy boryka się z wyzwaniem w postaci budowania społeczności.

Nawet skrojony na miarę plan content-marketingowy i jego egzekucja nie wygeneruje szybko satysfakcjonującego grona obserwatorów i ilości polubień. Fanpage’e i konta z małą ilością reakcji nie wzbudzają zaufania – jak mogą przekonać do siebie klientów, jeśli nie ma tzw. społecznego dowodu słuszności w postaci fanów i obserwatorów?

Tu z pomocą przychodzi oferta Instalikes. Pomogliśmy już setkom osób, dołącz do nas już dziś i przekonaj się sam, że warto nam zaufać.

Jeśli masz jakiekolwiek pytań dotyczące oferowanych przez nas usług – wybierz dogodną dla siebie formę kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć jeszcze tego samego dnia roboczego!