O której godzinie najlepiej publikować posty na Instagramie?

O której godzinie najlepiej publikować posty na Instagramie?

o której godzinie najlepiej dodpac posty na IG

W jakie dni i w których godzinach najlepiej jest publikować posty na Instagramie?

Instagram to aplikacja założona w 2010 r w celu dzielenia się ze społecznością zdjęciami. Z biegiem czasu zaczęła gromadzić coraz większą rzeszę odbiorców zyskując w ten sposób na popularności. Dziś Instagram to aplikacja, dzięki której możesz oglądać filmiki, udostępniać je, a także przesyłać wiadomości. Z biegiem czasu  szanse na zaistnienie w mediach społecznościowych zaczęły dostrzegać zarówno duże korporacje, jak i małe przedsiębiorstwa. Instagram to realne szanse na zaistnienie każdego rodzaju biznesu. Jednak sama obecność w mediach społecznościowych nie wystarczy. W dobie ogromnej konkurencji i natłoku firm, które widzą potencjał w tym oto medium, by zaistnieć potrzebny jest pomysł, cierpliwość i systematyczność działań.

Kiedy najlepiej publikować posty na Instagramie?

Brytyjska firma Hopper, która specjalizuje się w obsłudze kont na Instagramie dokonała analizy ponad miliona zaplanowanych przez siebie postów. Na jej podstawie wytypowali dwie najbardziej trafne godziny do publikacji zdjęć. Najlepsza godzina na publikację postów na Instagramie to 11 w weekendy i czas od poniedziałku do piątku między 18, a 19:30. Jednak pamiętaj, że nie zawsze ta zasada się sprawdza. Ważne jest, aby dokładnie przeanalizować swój profil. Każdy profil ma innych odbiorców i do innej grupy docelowej jest skierowany. Ważne jest, aby prowadzić statystyki i wyciągać wnioski.

 

Jak zostać zauważonym na Instagramie?

Jesteśmy firmą, która powstała by pomóc Wam stać się bardziej zauważonym w świecie mediów społecznościowych. W swojej ofercie sklepu posiadamy m.in. lajki na Instagram, followers na Instagram, komentarze na Instagram, wyświetlenia InstaStory, wyświetlenia wideo na Instagramie

Oprócz tego, że posiadamy usługi najwyższej jakości, charakteryzujemy się fachowym doradztwem, które wynika z wieloletniej obecności w branży social media. Jeżeli nurtują Cię jakieś pytania lub masz wątpliwości zapraszamy do prywatnego kontaktu.

Jakie możliwości daje nam stworzenie konta biznesowego na Instagramie?

Konto biznesowe na Instagramie daje nam dodatkowe możliwości, które nie są dostępne przy prowadzeniu tradycyjnego konta. Prowadzenie statystyk to udogodnienie, które dostępne jest przy profilu biznesowym na Instagramie. W momencie, w którym przełączysz swój tradycyjny profil na firmowy niestety nie dostaniesz statystyk ze starych zdjęć, pojawią się one dopiero podczas publikacji nowych.

Jakie statystyki są dostępne na profilu biznesowym Instagrama?

Prowadząc profil biznesowy na Instagramie możemy dowiedzieć się m.in. do jakiej grupy wiekowej należą nasi odbiorcy, jakiej są płci, w jakich godzinach są najbardziej aktywni.

A więc kiedy najlepiej dodawać posty na Instagram?

Publikację postów na Instagramie powinieneś w 100% uzależnić od analizy własnych odbiorców, to na ich aktywności w końcu zależy Ci najbardziej. Jeżeli więc chcesz zbudować odpowiednio satysfakcjonujące zasięgi i zdobyć odpowiednią ilość lajków pod zdjęciem musisz stale analizować swoje działania w mediach społecznościowych.

Publikuj atrakcyjne treści na Instagramie

Sama znajomość godzin w których Twoi fani są dostępni i aktywni na Instagramie niewiele da jeśli posty, które tworzysz nie będą atrakcyjne i nie wyróżnią się na tle konkurencyjnych kont. Dbaj o jakość zdjęć i kontakt z odbiorcami, analizuj ruchy Twoich obserwujących, wyciągaj wnioski i ciesz się popularnością w mediach społecznościowych.  

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *