Błąd na Instagramie powoduje, że Kylie Jenner i Ariana Grande tracą miliony fanów!

Błąd na Instagramie powoduje, że Kylie Jenner i Ariana Grande tracą miliony fanów!

instagram-tv-instalikes-uslugi

W nocy z 10 na 11 marca zarówno Ariana Grande, jak i Kylie Jenner straciły miliony obserwujących na Instagramie. Sam Instagram napisał o tym na Twitterze, ale nie wyjaśnił przyczyny problemów.

Ariana Grande i Kylie Jenner, jedne z najpopularniejszych gwiazd na Instagramie, nagle straciły miliony obserwujących zeszłej nocy.

Ariana, która miała ponad 145 milionów fanów, obecnie ma ich 142 miliony.

A Kylie, która miała około 127 milionów obserwujących, teraz ma 124 miliony.

Inne gwiazdy Instagrama, takie jak James Charles, również doświadczyły znacznego spadku liczby fanów. Chociaż Ariana i Kylie mogą sobie pozwolić, aby stracić kilka milionów obserwujących, to sama ta wiadomość jest straszna dla właścicieli mniej popularnych kont. Część z nich bardzo polega na liczbie obserwujących, ponieważ dzięki temu mogą zarabiać na życia na Instagramie.

Instagram skomentował całą sytuację na Twitterze:

„Zdajemy sobie sprawę z istnienia w tej chwili błędu, który powoduje zmianę liczby obserwujących kont niektórych osób. Pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu tak szybko, jak to możliwe. ”

Sama reakcja Instagrama sugeruje, że mamy do czynienia z błędem w systemie liczenia fanów a nie ogromną czystką fałszywych kont na Instagramie, jak sądzili niektórzy użytkownicy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *