FAQ

Poniżej znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Warto kupować usługi na Instagram ponieważ promocja w social media jest w tej chwili najważniejsza. Stawiamy na jakość usług, które mają pomóc Ci w promocji Twojego Instagrama i innych platform społecznościowych.
• Ustaw swój profil na publiczny ( jeżeli jest prywatny ) • Podaj link do zdjęcia lub filmu na Instagramie ( nie do profilu ) • Na czas realizacji nie zmieniaj nazwy konta ani nie zmieniaj ustawień prywatności Lajki/followersy pojawią się na Twoim profilu automatycznie. • Już po 30 minutach będziesz mógł zobaczyć efekty na swoim profilu
Nasza działalność jest legalnie działającą firmą, która ma na celu pomóc Ci w promocji Twoich social mediów. Usługi, które oferujemy są legalne i bezpieczne. Wiele konkurencyjnych firm nabija followers przez programy czy skrypty, które naruszają regulamin Instagrama. My jesteśmy po to, by Ci pomóc w promocji, dlatego warto skorzystać z naszych usług.
Nie, nie można cofnąć zamówienia. Wszystkie usługi po ich wykonaniu są już na stałe i nie możemy nic z tym zrobić. Dlatego zachęcamy do wcześniejszego przemyślenia zakupu. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu.
Po pierwsze wybrać rodzaj usługi , dodać poprawny link do wybranej usługi na Social media, opłacić zamówienie i tylko w spokoju czekać na szybkie wykonanie usługi
Nasze zamówienia realizowane są automatycznie. Wszystko zależy od tego jakie usługi zamawiasz, rozpoczęcie kampanii może zając od 1h do 12h. Niektóre kampanie marketingowe są bardziej skomplikowane i zajmują więcej czasu. Jeżeli Twoje zamówienie nie zostanie rozpoczęte w ciągu 24h koniecznie skontaktuj się z nami mailowo. Również zachęcamy do kupna usług z błyskawiczną realizacją co gwarantuje Tobie jak najszybszą realizacje Twojego zamówienia.
Jesteśmy jedną z popularniejszych firm na rynku. Posiadamy bazę stałych klientów, którzy regularnie korzystają z naszych usług. Wynika to z faktu, że działania jakie podejmujemy są bezpieczne i pozytywnie wpływają na promocję naszych klientów.
W chwili obecnej mamy wyświetlenia youtube z polski i udostępnienia video, obecnie ani my ani nasza konkurencja nie oferuje innych polskich usług. Cały czas szukamy nowych rozwiązań i poszerzamy zakres naszych usług.
W prawym górnym rogu znajduje się zakładka kontakt. Możesz skontaktować się przez formularz lub bezpośrednio przez maila. Jesteśmy do dyspozycji od pon do pt w godzinach 9-19.
Płatność jest jednorazowa. Nie prowadzimy subskrypcji – nie będziemy obciążać Twoich kart kredytowych. Zakupy w naszym sklepie są w 100% legalne. Używamy sprawdzonych terminali płatniczych takich jak Tpay i Przelwy24 które są na polskim rynku bardzo długi czas i gwarantują bezpieczeństwo dla kupujących.
Wysoka jakość usług to przede wszystkim realne konta, z których korzystamy. Takie, które pomogą Ci w promocji Twojej firmy, a nie spowodują zbanowanie profilu/konta/kanału, czy utratę zasięgów. W zależności od wybranej usługi będą to najlepsze wyświetlenia z większą retencją, realne konta na Instagramie czy też lepsze lajki na Facebooku.
Jeżeli nie uda nam się wykonać zlecenia w ciągu 72h wtedy jak najbardziej oferujemy 100% zwrot pieniędzy. Usługa, która została wykonana nie podlega zwrotowi. Dlatego bardzo dbamy oto, by zadowolić naszych klientów. Jeżeli wina nie leży po naszej stronie – zły link, źle ustawiony profil, nie można wnosić o zwrot pieniędzy ponieważ kampania została wykonana po naszej stronie.
Standardowy czas retencji jest od 45 sek do 120 sek, przy wyborze wysokiej jakości powinno to być pomiędzy 50% a 70% długości video
Przy każdej naszej usłudze na stronie produktowej możesz wybrać dokładną ilość jaka Ciebie interesuje, Każda usługa ma swoją specyfikacje i nie ma ustalonej ogólnej minimalnej ilość. Oczywiście jak potrzebujesz spersonalizowanej usługi skontaktuj się z nami a my przygotujemy pakiet dla Ciebie.
Błyskawiczna realizacja to pewność wykonania zlecenia przed zamówieniami standardowymi. W zależności ilości zleceń zamówienia czekają w kolejce na wykonanie. Z błyskawiczną realizacją zamówienia wykonywane są nawet w ciągu 15 min.
Gwarancja na uzupełnienie w razie spadków na 180 lub 360 dni, zależnie od danego produkty. Spokój na dłuższy czas.